Örümcek Adam Hafıza Oyunu Oyna

Örümcek adam hafıza oyununda, kolay orta ve zor seviyelerden birisini seçiyoruz. Sonrasındada aynı kartları hatırlayarak kısa süre içerisinde bütün kartları açmaya çalışıyoruz.

« Devamını okuyun...

StickMan Dövüş Oyunu Oyna

Stick Man dövüş oyunu ile çöp adam karekterlerini dövüştürebilirsiniz. S,D,X,C ve yön tuşlarını kullanarak oynuyoruz.

« Devamını okuyun...

Top Sektirme Oyunu Oyna

Fare yardımı ile topu yere düşürmeden sektirmeye çalışın. Bakalım en çok topu kim sektirecek. Rekorunuzu yorumlara yazabilirsiniz.

« Devamını okuyun...

Serbest Vuruş Oyunu Oyna

Fareyi kullanarak topun yönünü ve vuruş sertliğini belirleyebiliyorsunuz.

« Devamını okuyun...

İndiana Jones Labirent Oyunu Oyna

Karekterimizi labirentlerden kurtarmak için klavyedeki yön tuşlarını kullanıyoruz.

« Devamını okuyun...

Rural Racer Araba Yarışı Oyna

2 kişi yada tek kişi oynayabileceğiniz keyifli bir araba yarışı oyunu. İki kişilik oyunu seçerseniz A sol, S aşağı, D sağ ve W yukarı tuşları ile aynı işlevi görüyor.

« Devamını okuyun...

Modifiyeli Araba Yarışı Oyunu Oyna

Mükemmel bir araba yarışı oyunu. Yarıştıkça para kazanıyorsunuz, para kazandıkçada arabanızı değiştirip, modifiye edebiliyorsunuz. Boşluk tuşuyla gaza basıyorsunuz, yukarı ok tuşuylada vites arttırıyorsunuz.

« Devamını okuyun...

Örümcek Adam Oyunu Oyna

Fare ile tıkladığınız noktaya ip fırlatarak örümcek adam karekterini yere düşürmeden yola devam etmeniz  gerekiyor. Oyun açılmadan önce 20 sn kadar beklemeniz gerekiyor. Beklemeden başlamak isterseniz skip diyerek giriş bölümünü geçebilirsiniz.

« Devamını okuyun...

Emlakçılık Oyunu Oyna

Emlak konusunda ne kadar yeteneklisiniz? Paranızın elverdiği ölçüde emlakları satın alın, fiyatı artıncada hemen satın. Fiyatlar heran düşebilir.

« Devamını okuyun...

Dinamit Lokumu Oyunu Oyna

Bomberman oyununu hatırlarmısınız bilmem. İşte bu oyun onun flash versiyonu ve Türkçeliştirilmiş hali. Yön tuşları ile hareket edin ve boşluk tuşu ile bombanızı bırakın.

« Devamını okuyun...

Bilardo Oyunu Oyna

Tek kişilik veya 2 kişilik olarak bilardo oynamak istermisiniz. Seçiminizi yapın, topun yönünü ve hızını fare ile belirleyip atışınızı yapın.

« Devamını okuyun...

Klasik Süper Mario

Klasik Mario 90 lı yılların popüler oyunu marionun flash versiyonu. Karekterinizi seçin, boşluk ve yön tuşlarını kullanarak klasik süper mario yu oynamak için yola koyulun. 90 lı yılların popüler oyunu süper mario’ nun klasik versiyonunu bu sayfada oynayabilirsiniz. Klasik mario oyunlarını oynamak istiyorsanız bu sayfayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sayfamızın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanarak Klasik Mario hakkındaki yorumlarınızı ziyaretçilerimiz ile paylaşmayı unutmayınız… İyi eğlenceler :)

« Devamını okuyun...

Gta : Banka Soygunu Oyunu Oyna

Bilinen gta oyununun flash versiyonu. Arabanın üzerindeki oklar yardımıyla verilen adreslere giderek soygunları yapıyorsunuz. Sonrada polislere yakalanmamak için kaçıyorsunuz.

« Devamını okuyun...

2 Fast 2 Furious Araba Yarışı Oyna

Play butonundan sonra karşınıza çıkacak 3 araba modelinden birisini seçin ve rakibinizle yarışmaya başlayın.

« Devamını okuyun...

Tavşan Süsleme Oyunu Oyna

Minik ve şirin tavşanımızı süslemek için ekranın sağ ve sol bölümlerindeki aksesuarları ve özellikleri kullanacağız.

« Devamını okuyun...

Taşdevri Barney Boyama Oyunu Oyna

Taş devrindeki Barney’ i bilirsiniz. Bu oyunumuzda Barney’ i boyuyoruz. Play butonu ile oyunu başlatın, sağ taraftan istediğiniz resim ve rengi seçerek boyamaya başlayın.

« Devamını okuyun...

Ayıcık Boyama Oyunu Oyna

Ekranın sağl bölmesinde bulunan resimlerden birisini seçin. Sağ alttaki renk paletindende istediğiniz rengi seçtikten sonra fare yardımıyla ayıcık resimlerinizi boyayabilirsiniz.

« Devamını okuyun...

Kadına Kıyafet Giydirme Oyunu Oyna

Resimdeki iş kadınına kıyafet seçimi konusunda yardım etmek istermisiniz. Ekranın sağ tarafında bulunan kıyafetleri fare yardımıyla iş kadınının üzerine giydirebilirsiniz.

« Devamını okuyun...

Mankene Makyaj Yapma Oyunu Oyna

Resimdeki mankenin makyajını yapmak için fare ile ekranın sol tarafındaki malzemeleri kullanıyoruz.

« Devamını okuyun...

Avcılık Oyunu Oyna

Start ve Play butonlarına basarak av oyunumuza başlıyoruz. Fareyi kullanarak ekranda çıkacak olan kuş, tavşan, ayı gibi hayvanları vurmaya çalışıyoruz. Şarjör doldurmak için klavyenizin boşluk tuşuna basmayı unutmayın.

« Devamını okuyun...

Araba Hırsızlığı Oyunu Oyna

Polise yakalanmadan önce araba anahtarlarını sonrada garajı buluyorsunuz. Böylelikle birbirinden güzel arabalar sizin oluyor. Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak arabanızı hareket ettiriyorsunuz.

« Devamını okuyun...