Street Fighter Oyunu Oyna

Street Fighter sokak dövüşü oyununu bilgisayarınızda oynamak istermisiniz. Yön tuşları ve a, s, d tuşlarını kullanarak kavgaya başlayın.

How To Play Street Fighter Game Gecko
A & S or A & D or S & D keys for special moves.
Fight your opponent in this Street Fighter online remake.

« Devamını okuyun...

Tom ve Jarry Oyunu Oyna

Sevimli çizgi film karekterleri Tom ve Jarry’ nin oyunu. İkisinden birisini seçip farenin sol tuşunu kullanarak ya kaçmaya çalışıyorsunuz yada yakalamaya. Kediden kaçarken fare sol tuşuna 2 defa yada 1 defa basarak engellere çarpmamaya özen gösterin.

« Devamını okuyun...

Penaltı atma ve kaleci oyunu oyna

Bu oyunda penaltı atmak ne kadar zorsa kaleci olmakta bir o kadar kolay. Fare yardımıyla önce takımınızı seçin, sonra penaltı atıp kaleye geçin. Turnuvanın şampiyonu olmaya çalışın. iyi eğlenceler.

« Devamını okuyun...

Nişancılık Oyunu Oyna

Hedefi fare yardımıyla vurmaya çalışın. Sağ alt köşeden hedefin hızını değiştirebilirsiniz yoksa ilk etapta vurmak gerçekten çok zor : )

« Devamını okuyun...

Masa Tenisi Oyunu Oyna

Fareyi bir raket gibi kullanarak karşıdan gelen topları karşılıyorsunuz, raketin yönü ve duruş noktası önemli olduğu için bir süre alışmakta zorlanabilirsiniz. iyi eğlenceler.

« Devamını okuyun...

Komik Surat Yapma Oyunu Oyna

Sol taraftaki menüden sırasıyla saç, göz, burun, surat, gövde ve aksesuarı değiştirerek mankenimize istediğiniz şekli verin. Yaratıcılığınızı zorlayın : )

« Devamını okuyun...

Hugo Oyunu Oyna

Televizyonların değişmez oyunlarından birisi olan hugo’ nun flash versiyonu. Böceklerden  ve borulardan uzak durun. Elmasları toplamaya çalışın.

« Devamını okuyun...

Hızlı Kuaför Oyunu Oyna

Kısa süre içerisinde mankenimizin peruğunu, aksesuarını ve saç rengini seçerek yeteneğinizi gösterin. Oyunu 4 adımda oynuyorsunuz, 1.adımda peruklardan birisini seçiyoruz, 2.adımda üst kısımdaki aksesuarlardan birisini seçiyoruz, 3.adımda rengini belirliyoruz, 4.adımda ise show polly yazısına tıklayarak sonucu görüntülüyoruz. Tekrar oynamak içinde play againe tıklıyoruz. İyi eğlenceler.

« Devamını okuyun...

Bisiklet ile denge oyunu oyna

Fare yardımı ile bisikleti ne kadar süre dengede bırakabileceksiniz? Rekorunuzu yorumlara eklemeyi unutmayın. Oyunu kapatmadığın sürese rekorunuz sağ üst köşede yazıyor.

« Devamını okuyun...

At Yarışı Oyunu Oyna

Atları hızlandırmak için klavyenizin sağ ve sol tuşlarına mümkün olduğu kadar hızlı basın. (sağ sol sağ sol şeklinde)

« Devamını okuyun...

3 Boyutlu Tetris Oyunu Oyna

90 lı yılların vazgeçilmez oyunu tetris’ in 3 boyutlu versiyonu. Gözünüzün alışması biraz zaman alsada sonrasında çok keyifli gelecektir.

« Devamını okuyun...

Maymunu Karşıya Geçirme Oyunu Oyna

Ekranın sağ tarafındaki parçaları kullanarak maymunu karşıya geçirmek için bir yol oluşturuyoruz. Parçaları birleştirip yolu tamamlamaya çalışın. Keyifli bir oyun. İyi eğlenceler.

« Devamını okuyun...

Fizikçiler için Hareketli Sistemler Oyunu Oyna

İlk olarak oyunun yüklenmesinin biraz uzun sürdüğünü söyleyeyim. Size verilen metal parçalarla yada domino taşına benzeyen bileşenlerle mekanizmayı oluşturuyorsunuz. Çalıştırdığınızda topun sepete girmesini sağlayacaksınız.

« Devamını okuyun...

Blobs Karekter Yeme Oyunu Oyna

Taşları birbiri üzerinden atlatarak eksiltmeye çalıştığımız bir oyun vardı. Ne kadar az taşın kalırsa zeki, normal, aptal gibi bir sonuç çıkıyordu ortaya. İşte o oyunun bilgisayar versiyonunu yapmışlar. Yeşil karekterleri birbiri üzerinden atlatarak azaltıyorsunuz. Düşünerek hamle yapın ki her oyunda geride 1 karekter bırakmaya çalışın. İyi eğlenceler.

« Devamını okuyun...

Kare oluşturma oyunu oyna

Lise döneminde defter arkalarında oynadığımız sos oyunun farklı bir versiyonu : kare oluşturma oyunu. Bu oyunda sıra size geldiğinde kare oluşturmaya çalışıyorsunuz. Eğer kare oluşturamıyorsanız rakibinizinde kare oluşturmaması için dikkatli olmalısınız. Eğlenceli bir oyun.

« Devamını okuyun...

Kim 500 bin ister? Oyunu Oyna

Kim 500 milyar ister? ismiyle hayatımıza giren ve paramızında  yenilenen haliyle şimdiki ismi kim 500 bin ister olan yarışma programının bilgisayar versiyonu. Daha öncede benzerleri yapılmıştı ama bu sefer soruları rastgele soruyor olması harika olmuş. Seyirce sorma, yarıyarıya joker haklarınızıda kullanabiliyorsunuz. Oyunun tam olarak hazır olması biraz zaman alabilir. Oyunun kaynak dosyası nedeniyle bazen tek seferde açılmayabiliyor. Bu nedenle klavyenizden f5 tuşuna basmayı unutmayın.

« Devamını okuyun...

Çarkı Felek Oyunu Oyna

Televizyonlarımızın eskimeyen bilgi programı çarkı feleğin bilgisayara uyarlanmış hali. Yarışmanın gerçeğindede olduğu gibi harfleri seçerek en kısa zamanda size sorulan kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz.

« Devamını okuyun...

Altın Avcısı Oyunu Oyna

Klavyenizin sağ ve sol tuşlarını kullanarak elinizdeki kancayı aşağıya gönderiyorsunuz. Kancayı altın ve pırlantalara denk getirerek size verilen süre içerisinde yeterli para toplamanız gerekiyor. Aman kancayı taşa vurmayın : )

« Devamını okuyun...

Timsah ve Aslan Oyunu Oyna

Gölün kenarındaki aslanı timsahların üstüne basarak karşıya ilerletin.

« Devamını okuyun...